Rüyada arkadaşının tırnağını kesmek

Rüyada arkadaşının tırnağını kesmek günden güne sorunlarının artacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının tırnağını kesmek gördüyseniz:

  • Kimse size kötü niyetle davranmıyor.

Rüyada arkadaşının tırnağını kesmek daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, çok kötü günler geçireceğine, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına delalet eder.

Rüyada tırnak eti kesmek muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, haksızlıkların ortadan kalkacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine rivayet eder.

Rüyada saç ve tırnak kesmek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada el baş parmağının tırnağını kesmek hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin tırnağını kesmek kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğin tırnağını kesmek herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına delalettir.

Rüyada uzamış tırnak kesmek beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunun tırnağını kesmek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top