Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada annenin dövdüğünü görmek

Rüyada annenin dövdüğünü görmek

Rüyada annenin dövdüğünü görmek bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada annenin dövdüğünü gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız mevcut yaşamınıza mutluluk getirebilir.

Rüyada anneyi dövdüğünü görmek evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, doğru kararların alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş annesini dövmek sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine işarettir.

Rüyada anneyi dövmek yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, kucaklaşacağına alamet eder.

Rüyada baba anneyi dövmek hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada üvey anne dövmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada anneni dövmek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına rivayet eder.

Rüyada anne kızını dövmek kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına yorulmaktadır.

Rüyada annemin beni dövdüğünü görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.