Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada amasya yı görmek

Rüyada amasya yı görmek

Rüyada amasya yı görmek çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına delalettir.

Rüyada amasya yı gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler, yer değişimi veya yaşadığınız yerin dışındaki işaret ya da semboller aradığınız cevapları bulmanızı sağlayabilir.

Rüyada vurulmak ama kan görmek heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada boğulmak ama ölmemek kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, kazancının artacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada gelinlik giymek ama evlenmemek almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, rüya sahibinin yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski ama güzel ev görmek alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada ama ellemek kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kabeye gitmek ama görememek son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada hamama gitmek ama yıkanmamak işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada silahla vurulmak ama ölmemek sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ömrünün uzun olacağına ve rüya sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments