Rüyada zamanın hızlı geçtiğini görmek

Rüyada zamanın hızlı geçtiğini görmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, endişelerin sona ereceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada zamanın hızlı geçtiğini gördüyseniz:

  • Değişimin başlangıcında olabilirsiniz, dikkatli ilerlemeniz gerekiyor.

Rüyada zamanın hızlı geçtiğini görmek kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, rahatın kaçacağına, bir sıkıntıya girmeye işaret etmektedir.

Rüyada gecmis zamana gitmek bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine rivayet eder.

Rüyada uzun zaman görmediği birini görmek durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada zamansız karpuz görmek umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin kişileri görmek kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada zamanda geriye gitmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski zaman görmek eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, ferahlığa çıkacağına, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine delalet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşına sarılmak kafasını toparlayacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top