Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüzmek

Rüyada yüzmek

Rüyada yüzmek iyiliğe kavuşacağına, kazancının günbegün artacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada yüzmek gördüyseniz:

  • Belki fazla duygusal ya da hassas olmanız mümkündür.

Rüyada beyaz suda yüzmek kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, büyük emekler vereceğine, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada denizde paletle yüzmek ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına yorulur.

Rüyada bulanık sularda yüzmek sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, çok büyük işler gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada yağmurda yüzmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, çok büyük adımlar atılacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına alamet eder.

Rüyada sakin denizde yüzmek zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, uykusuz ve halsiz düşeceğine, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına inanılır.

Rüyada suda hızlı yüzmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada olimpik havuzda yüzmek yeni bir şehre yerleşileceğine, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına delalettir.

Rüyada denizde balıklarla yüzdüğünü görmek yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, sorunlarının çözümünde destek olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments