Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yumurta etmek

Rüyada yumurta etmek

Rüyada yumurta etmek nazara geleceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, rızkının artacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada yumurta etmek gördüyseniz:

  • Kısa bir seyahat ikili ilişkileriniz açısından yeni başlangıçlara neden olabilir.

Rüyada lekeli yumurta görmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kümesten yumurta toplamak girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi ve yumurta görmek çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine delalettir.

Rüyada ördek yumurtası görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına alamet eder.

Rüyada yumurta ezmek hayırlı bir yuva kurulacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yumurta ikram etmek öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına inanılır.

Rüyada folluktan yumurta görmek elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yumurtaları kırmak aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, inancını bir kenara atacağına, çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.