Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksekten düşmek üzere olmak

Rüyada yüksekten düşmek üzere olmak

Rüyada yüksekten düşmek üzere olmak daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, başarılarının devam edeceğine, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine, doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına delalet eder.

Rüyada yüksekten düşmek üzere olmak gördüyseniz:

  • Yerleşim, kişisel gelişim, ev veya aile konularında kafanızdan geçen şeyleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada yüksek bina düşmek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, umduğunu bulamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabayla yüksek bir yerden düşmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, iş hayatında rahat edileceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine işarettir.

Rüyada yüksekten uçarak düşmek az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğun yüksekten düşmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, ev sahibi olacağına, günden güne sorunlarının artacağına delalet eder.

Rüyada yüksek kattan düşmek düşmanından kurtulmaya, çok büyük işler gerçekleştireceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine işarettir.

Rüyada başkasının yüksekten düşmek az da olsa bir kazanç elde edeceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerden düşmekten kurtulmak kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksekten düşmek ve ölmemek çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments