Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksek dağ görmek

Rüyada yüksek dağ görmek

Rüyada yüksek dağ görmek çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına yorulur.

Rüyada yüksek dağ gördüyseniz:

  • Eldivenleri takıp, temizliğe başlamalısınız.

Rüyada yüksek dağda yürümek alim ve bilge insan olacağına, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına delalettir.

Rüyada yüksek bir dağ görmek hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine delalettir.

Rüyada yüksek dağdan inmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada yüksek karlı dağ görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil yüksek dağ görmek umutlarının kırılacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına delalet eder.

Rüyada yüksek dağları görmek tasaların ve üzüntülerin biteceğine, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada yüksek dağda kar görmek mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek dağ görmek her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, güzel bir hayat süreceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments