Rüyada yılanın üzerine basmak

Rüyada yılanın üzerine basmak kişinin malını kaybedebileceğine, iyiye ve güzel olana ulaşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına delalet eder.

Rüyada yılanın üzerine basmak gördüyseniz:

  • Zamanlamaya dikkat etmelisiniz.

Rüyada yılanın başına basmak onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanın üstüne basmak isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına tabir olunur.

Rüyada yılanlara basmak iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına delalet eder.

Rüyada yılanın kuyruğuna basmak sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılanların üstüne basmak ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret eder.

Rüyada yılana basmak yeni bir hayata merhaba denileceğine, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanın üzerine basmak büyüyeceğine, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada yılan üstüne basmak çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, saygı göreceğine, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top