Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yılanın üzerine atladığını görmek

Rüyada yılanın üzerine atladığını görmek

Rüyada yılanın üzerine atladığını görmek gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, sorunlarının da çözüleceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına delalet etmektedir.

Rüyada yılanın üzerine atladığını gördüyseniz:

  • Çok yorulmanıza rağmen fazla şikayetçi olacağınız söylenemez, çünkü sonunda siz kazançlı çıkacaksınız.

Rüyada yılanın üzerine atladığını görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, geçim derdinin biteceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılanların üstünden atlamak yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine yorulur.

Rüyada yılan üstünden atlamak kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine rivayet eder.

Rüyada yılanın üstüne atladığını görmek eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstüne yılan atlamak işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine tabir olunur.

Rüyada yılan üstüne atlamak kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada yılanın üzerinden atlamak büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine yorulur.

Rüyada yılan üzerinden atlamak cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, haksızlığa uğrayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments