Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeşil ekşi elma görmek

Rüyada yeşil ekşi elma görmek

Rüyada yeşil ekşi elma görmek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, kafasını rahatlatacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, zenginlik elde edeceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil ekşi elma gördüyseniz:

  • Ailenizden birisinin özel sorunlarıyla ilgili şeylerle karşılaşırsanız duygusuz davranmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada ekşi yeşil elma görmek özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına delalet eder.

Rüyada ekşi yeşil elma yemek yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, üzerinde kafa yoracağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil ekşi elma görmek bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, kötü sözler duyacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına işaret eder.

Rüyada ekşi elma toplamak kafasının rahatlayacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ekşi elma almak bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil ekşi erik görmek meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine, eşe dosta yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ekşi yeşil erik yemek maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada yeşil ekşi erik yemek kendisine istediklerini nasip edeceğine, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments