Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeni ayakkabı alıp giymek

Rüyada yeni ayakkabı alıp giymek

Rüyada yeni ayakkabı alıp giymek herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni ayakkabı alıp giymek gördüyseniz:

  • Belli bir plan ya da projenizde ufak tefek ayarlamalar yapıyor olabilirsiniz.

Rüyada yeni ayakkabı alıp giymek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, sıkıntılarını atlatacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni elbise alıp giymek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına tabir olunur.

Rüyada ayakkabı alıp giymek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, rahatsızlık duyulacağına rivayet eder.

Rüyada yeni topuklu ayakkabı giymek şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatının zaferlerle dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni bir ayakkabı giymek maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada yeni elbise ve ayakkabı giymek hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, ölümcül hastalıklara işaret, Allah katında yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada yeni siyah ayakkabı giymek alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni spor ayakkabı giymek dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments