Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yelken yapmak

Rüyada yelken yapmak

Rüyada yelken yapmak uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada yelken yapmak gördüyseniz:

  • Sizi kötü göstermek isteyen kişiler fırsat bekliyor olabilir, imajınızı korumalısınız.

Rüyada yelken yapmak düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, torunlarına dahi yeteceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada beyaz yelkenli görmek günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına inanılır.

Rüyada denizde yelken görmek başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına delalettir.

Rüyada uçan yelkenli görmek daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına delalet etmektedir.

Rüyada yelkenli kullanmak değer göreceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına inanılır.

Rüyada denizde yelkenli görmek sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına inanılır.

Rüyada yelken kullanmak çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yelken açmak hayatın yoluna gireceğine, konferans ve seminerlere katılacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments