Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada üzerinde bal görmek

Rüyada üzerinde bal görmek

Rüyada üzerinde bal görmek hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, kötü kimselerin ağına düşeceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, bir sebeple yataklara düşeceğine, ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine delalet eder.

Rüyada üzerinde bal gördüyseniz:

  • Bir anlaşmanın içine girmeden önce, uzun vadeli sonuçlarını hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada ballı pasta yemek üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ballı lokma görmek uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, maddi açıdan nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada bebeğe bal yedirmek hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bal ve yumurta görmek ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayağa bal görmek büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine inanılır.

Rüyada petekten bal yemek uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine delalettir.

Rüyada çiçekten bal yemek hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği  işarettir.

Rüyada çocuğuna bal yedirmek maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.