Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada uçamayan güvercin görmek

Rüyada uçamayan güvercin görmek

Rüyada uçamayan güvercin görmek müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, geleceğine bakacağına, pişman olacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine inanılır.

Rüyada uçamayan güvercin gördüyseniz:

  • Biraz daha esnek olmanız gerekiyor.

Rüyada uçan güvercin yakalamak gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada güvercin uçurmak kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada güvercinleri uçurmak arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine tabir olunur.

Rüyada güvercin uçurduğunu görmek müjdeli haberle geleceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada uçamayan güvercin görmek yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada güvercinin uçtuğunu görmek parasının her zaman bereketli olacağına, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada güvercin uçtuğunu görmek işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uçan beyaz güvercin görmek işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Forabella

Rüyamda gerçek hayatta da var olan evimize yakın yeşillik bir yerdeydim çeşmede vardı akıyordu ama gerçekte orda bir çeşme yok bir kaç ay önce ölen dedemin köpeği vardı birde güvercin beyazdı ve uçamıyordu kanatları normale göre çok büyüktü sanki biri koparılmış gibi kanlı ve yoktu yanımdakilere dedim ki yazık kanadı koparılmış deyip üzüldüm

Pnr gergin

Merhabalar, rüyamda uçamayan güvercin vardı. Arkamda dolanıyordu kafamı çevirip gülümsedim. Gel dedim. Ayaklarıma doğru geldi, ayaklarımdan kafamın üzerine çıktı. Gagasıyla tırmaladı saçımı boynumu sevgisini öyle gösteriyordu

Volkan Özdemir

Merhabalar Rüyamda birkaç çocuk oyun oynarken beni çağırdı . Sonra uçamayan güvercini gösterdiler. Güvercin uçmak için kanadını çırpıyor ama uçamıyordu. .Onu elime aldım. Kanadında problem vardı sanırım . Sonra biraz sevip veterinere götürecektim.

MFS

Rüyamda uçamayan bir güvercin gördüm onun uçmayışının taklacı güvercin olmasından dolayı olduğunu düşünerek v ona yardım ettim sonra elime alarak onu havaya attım belli bir süre uçmaya çalıştı ve sonrasında hava da bulunan bir karga onu yakaladı götürdü