Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada üç katlı ev görmek

Rüyada üç katlı ev görmek

Rüyada üç katlı ev görmek hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, sevgisinin artacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada üç katlı ev gördüyseniz:

  • Daha düşük bir profil çizmeli, düşüncelerinizi ne istediğinizden emin olana kadar kendinize saklamalısınız.

Rüyada yüksek katta ev almak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, üzüleceğine ve kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tek katlı eski ev görmek atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, zor günlerin uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada iki katlı ev yaptırmak hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine yorulur.

Rüyada katlı ev görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, saygınlığa yorulur.

Rüyada yüksek katlı ev görmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine işarettir.

Rüyada iki katlı güzel ev görmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, iyi anlaşacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok katlı ev görmek kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki katlı eski ev görmek güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments