Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada timsah ezmek

Rüyada timsah ezmek

Rüyada timsah ezmek kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, rahat edilecek bir döneme girileceğine, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, neşesinin de yerine geleceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine işarettir.

Rüyada timsah ezmek gördüyseniz:

  • Daha derin istekleri belli etmeniz ters tepebilir.

Rüyada timsah ezmek iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına delalettir.

Rüyada yumurta ezmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafa ezmek anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, azap çektiğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına yorulur.

Rüyada siyah yılanın başını ezmek resmi bir göreve getirileceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kredi çekileceğine, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuranı ezmek maddi imkânlarının artacağına, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada ekmeği ezmek işlerin hafifleyeceğine, çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabayla kedi ezmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine işaret eder.

Rüyada altın ezmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments