Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanıdığını birini görmek

Rüyada tanıdığını birini görmek

Rüyada tanıdığını birini görmek kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine delalet eder.

Rüyada tanıdığını birini gördüyseniz:

  • Hayatınızda olumlu adımlar atmak istiyorsanız harekete geçmelisiniz.

Rüyada bir tanıdığının ölüm haberini almak sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir bayan görmek uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine işarettir.

Rüyada tanıdık birini dövmek sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık arkadaşları görmek rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada tanıdığı insanları görmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığının ev aldığını görmek isteklerine kavuşacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık birini evlenirken görmek atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, bereketli işlere gireceğine, sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık adam görmek iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Rüyamda tanıdık bi erkek arkadaşı gördüm sınıfta sürekli benim samimi arkadaş olduklarımın oturduğu yerde oturuyodu ve ben orda telefonu şarja takıcaktım ona hiç bişey demedim ve onu biraz geri ittim ki takiyim diye ondan sonra sınıfta benim odamdaki komidinleri gördüm içinden bi Kaç eşya alıp banyo yapmaya gittim okulun kızlar tualetine ama okulda hiç banyo yok sonra yanıma kız arkadaşlar fln geldi

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.