Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada suda uçmak

Rüyada suda uçmak

Rüyada suda uçmak hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına işarettir.

Rüyada suda uçmak gördüyseniz:

  • Bazı kişileri fikirlerinizin doğruluğu konusunda ikna etmeniz zor olabileceği gibi, tam tersi bir durumun da olumlu sonuçlanma olasılığı yok gibi duruyor.

Rüyada suda uçmak rahat bir hayat sağlayacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle uçmak rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada başka bir ülkeye uçmak oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine rivayet eder.

Rüyada yatarak uçmak karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yükseklerden uçmak şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada mezar üzerinde uçmak yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına inanılır.

Rüyada uçmak yükselmek insanlarla uyumunun artacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksekten aşağıya uçmak zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments