Rüyada su vermek

Rüyada su vermek hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, şansının ve bahtının açılacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, işlerinin toparlanacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada su vermek gördüyseniz:

  • Çok fazla mantıklı olmamasına rağmen, hiç farkında olmadan, eviniz, aileniz ya da gayrimenkulle ilgili konularda fikirlerinizi savunma konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Rüyada ayakkabıyla suya girmek karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, ruhunun dinleneceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine inanılır.

Rüyada suyla ıslatmak yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, makbul olan mallar edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada havuz dolusu su görmek topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada su kuyusuna inmek daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına tabir olunur.

Rüyada çamurlu su dökmek uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada suyun altında şehir görmek alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına rivayet eder.

Rüyada suyun içinde namaz kılmak hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada su içinde kum görmek vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top