Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada soğan erkeği görmek

Rüyada soğan erkeği görmek

Rüyada soğan erkeği görmek başarı kaydedeceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, endişelerinin son bulacağına, güzel haberler alacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada soğan erkeği gördüyseniz:

  • Bir an önce harekete geçmelisiniz, zamanlama çok önemli olabilir.

Rüyada soğan erkeği görmek bol kazanç elde edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada tarlaya yeşil soğan ekmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, talihinizin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taze soğan ekmek çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine inanılır.

Rüyada bahçede yeşil soğan görmek başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarımsak soğan ekmek karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, yeni çalışmalar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kabuklu soğan görmek kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, rahata kavuşacağına, kısmetinin de açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada soğan kusmak işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, bol nimete kavuşulacağına, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada kuru soğan koklamak el attığı birçok işte zarar edeceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine, zorlukları teker teker aşacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments