Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah kapı görmek

Rüyada siyah kapı görmek

Rüyada siyah kapı görmek insanlara yardım edeceğine, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kapı gördüyseniz:

  • Yeni bir işe veya pozisyona talip olabilir, başvurularda bulunabilirsiniz.

Rüyada kapının önünde siyah ayakkabı görmek karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine inanılır.

Rüyada siyah demir kapı görmek problemli durumlardan birinin çözüleceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah kapı görmek sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, işlerinin tersine dönüp, maddi zarara uğrayacağına, dedikoduya yorulur.

Rüyada evin dış kapısını görmek verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada sokak kapısını açık görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine delalet eder.

Rüyada kapı dürbününden bakmak rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna alamet etmektedir.

Rüyada kapı çaldığını duymak yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyada üç kapı açmak hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.