Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah kadife pantolon görmek

Rüyada siyah kadife pantolon görmek

Rüyada siyah kadife pantolon görmek her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, aşkının da kalıcı olacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine işaret eder.

Rüyada siyah kadife pantolon gördüyseniz:

  • Bir yatırım size güvenli görünse bile, kendi payınıza düşen kısmı iki kere incelemenizde fayda var.

Rüyada siyah kadife pantolon görmek yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kadife pantolon giymek hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine alamet eder.

Rüyada yeşil kadife pantolon görmek günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, büyük bir yükten kurtulacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kahverengi kadife pantolon giymek zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı kadife pantolon görmek mutlu olacağına, rızık elde edeceğine, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kahverengi kadife pantolon görmek halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına, bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına işaret eder.

Rüyada kadife pantolon görmek dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, zamanla daha çok para elde edeceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kadife elbise giymek büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments