Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah fare görmek

Rüyada siyah fare görmek

Rüyada siyah fare görmek maddi olarak güç kaybedeceğine, başarılarının tadına varacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah fare gördüyseniz:

  • Mevcut bilgileri veya iletilen haberleri detaylı şekilde incelemenizde fayda var.

Rüyada siyah yavru fare görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına, işlerin yoluna gireceğine, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına alamet eder.

Rüyada siyah renkli fare görmek manevi olarak ferahlayacağınıza, maddi ve manevi olarak sevineceğine, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah fare kovalamak sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada iki siyah fare görmek sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evde siyah fare görmek yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah fare yemek bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine alamet eder.

Rüyada iri siyah fare görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine delalet eder.

Rüyada fare siyah görmek fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, tatsızlıkların aşılacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments