Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgiliye yüzük almak

Rüyada sevgiliye yüzük almak

Rüyada sevgiliye yüzük almak üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine delalettir.

Rüyada sevgiliye yüzük almak gördüyseniz:

  • Yapılması gereken anlaşmaları zorlayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle yüzük takmak çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, sağlığının ve moralinin bozulacağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle yüzük taktığını görmek dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisinden yüzük almak kafasını toparlayamayacağına, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin yüzük takmak hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin parmağında yüzük görmek kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliye yüzük takmak kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi yüzükle görmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliden altın yüzük almak uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments