Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgiliden bişey almak

Rüyada sevgiliden bişey almak

Rüyada sevgiliden bişey almak ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliden bişey almak gördüyseniz:

  • Biraz daha uyumlu olmayı deneyin.

Rüyada yeni sevgili bulmak her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada iki kişiyi sevgili olarak görmek başka alanlara yöneleceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine delalettir.

Rüyada eski sevgiliyle aynı masada yemek yemek çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına alamet eder.

Rüyada sevgilisiyle gülmek yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyada sevgilisinin aldatıldığını duymak masumluğunu ispat edeceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada sevgiliyi damatlıkla görmek dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, karanlıkların aydınlanacağına işaret eder.

Rüyada sevgili hasta görmek ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, ele geçecek haram mal ve paraya, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine delalettir.

Rüyada devamlı sevgiliyi görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, aile içinde geçim derdinin olmayacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments