Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğini uzaktan görmek

Rüyada sevdiğini uzaktan görmek

Rüyada sevdiğini uzaktan görmek başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğini uzaktan gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınız veya tanıdıklar size geçmişte kalan plan, proje veya hayallerinizi hatırlatabilirler.

Rüyada uzaktan sevdiğini görmek çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin uzaktan geldiğini görmek hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi uzaktan görmek ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına inanılır.

Rüyada uzaktan sevdiğin kişiyi görmek kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, böylece daha büyük adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğine uzaktan bakmak çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini uzaktan görmek zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına işaret eder.

Rüyada uzaktan cami görmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, istenmeyen bir yolculuğa işaret eder.

Rüyada evi uzaktan görmek Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments