Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada omzuna almak

Rüyada omzuna almak

Rüyada omzuna almak hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, mal ve para sahibi olacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, hep onlara layık olmaya çalışacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına işaret eder.

Rüyada omzuna almak gördüyseniz:

  • Yardım amaçlı veya ticari bazı girişimleriniz istenildiği şekilde ilerlemiyor olabilir ya da ilerlemeyeceğinin işaretlerini göstermeye başlayabilir.

Rüyada omzuna yaslanıp ağlamak mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, imkânlarının çoğalacağına, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin omzuna başını yaslamak onların yaralarına merhem olacağına, özel hayatında mutlu olacağına, zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine delalettir.

Rüyada birinin omzuna dokunmak korkularını yeneceğine, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına delalettir.

Rüyada omzundan öpmek daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına tabir olunur.

Rüyada omzundan silahla vurulmak atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına, iş değişikliğine gidileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin omzunda uyumak başarılı bir kariyere sahip olacağına, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada omzunun kanadığını görmek verilen emeğin boşa gideceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının omzunda ağladığını görmek işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments