Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölürken uyanmak

Rüyada ölürken uyanmak

Rüyada ölürken uyanmak gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına inanılır.

Rüyada ölürken uyanmak gördüyseniz:

  • Ayın ortasına doğru ailenizi ilgilendiren gergin ortamlar veya diyaloglar dikkat gerektiriyor.

Rüyada ölü tarafından uyandırılmak dirliğin bozulabileceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü uyandırmak sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü uyandırmak yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, üzücü haberler alacağına rivayet eder.

Rüyada ölürken uyanmak sevinçten adeta havalara uçacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, kafa dinleyeceğine delalettir.

Rüyada ölüp uyanmak saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, diplomalı kimse olacağına, yeni duygular tadacağına inanılır.

Rüyada tokat yiyerek uyanmak kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına delalet eder.

Rüyada erken uyanmak çalıştığına değeceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine işaret eder.

Rüyada namaz kılarken uyanmak endişe duyulan olayların düzeleceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, mal ve rızkın çoğalmasına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments