Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölünün kıyafetini giymek

Rüyada ölünün kıyafetini giymek

Rüyada ölünün kıyafetini giymek malının, parasının ve canın güvende olacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, hayata karşı cesaretleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün kıyafetini giymek gördüyseniz:

  • Belirsizlikler nedeniyle ani tepkiler vermekten kaçının.

Rüyada ölü birinin kıyafetini giymek ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüye kıyafet giydirmek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün kıyafetlerini giymek rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine inanılır.

Rüyada bir ölünün kıyafetini giymek çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü kıyafetini giymek yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, rızkının ve kazancının bollaşacağına alamet eder.

Rüyada ölünün kıyafetini giymek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü kıyafeti giymek zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine delalet eder.

Rüyada ıslak kıyafet giymek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments