Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mor balon görmek

Rüyada mor balon görmek

Rüyada mor balon görmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, muradına ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına tabir olunur.

Rüyada mor balon gördüyseniz:

  • Psikolojik olarak bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda haraket etmelisiniz.

Rüyada mor balon görmek fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine yorulur.

Rüyada delik balon görmek yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balon oynamak hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı kalpli balon görmek sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine inanılır.

Rüyada rengarenk uçan balonlar görmek yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balonla uçtuğunu görmek elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine, canının sağ olacağına, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada renkli balonlar görmek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı beyaz balon görmek yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    merhaba ben rüyamda mor ve yırtık bir balonu şişirmek için çabalıyordum. bunun tabiri nedir acaba? 🙂

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.