Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mezarlıkta ağlayan birini görmek

Rüyada mezarlıkta ağlayan birini görmek

Rüyada mezarlıkta ağlayan birini görmek hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, her isteklerinin yerine geleceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, çok iyi mevkilere geleceğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta ağlayan birini gördüyseniz:

  • Masa üzerinde veya sözde kuvvetli görünen ya da isteksiz veya belli belirsiz planlar yapmak yerine, yol haritanızı hazırlarken ya da oyun planınızı kurarken en ince detaya kadar hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada ağzı açık mezar görmek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, sağlığının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta ağlayan insanlar görmek kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine rivayet eder.

Rüyada mezar başında ağlayan birini görmek hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta ağlayan bebek görmek girdiği işleri kaybedeceğine, borcunu ödeyeceğine, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada mezarlıkta ağlayan birini görmek kolay ve güzel bir hayatı olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, lüks şekilde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağzının bağlandığını görmek ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına delalettir.

Rüyada ağlayan başka birini görmek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, zevkli ve güzel hale geleceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını ağlıyor görmek onu uyaracağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, manevi olarak da yıpranacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kullanıcı

Rüyamda mezarlıktayım ve yan tarafta bir çocuk mezarı var ve başında birsürü insan var kardeşim diyerek ağlıyorlar yorumlarsanız sevinirim

Kullanıcı

Çok teşekkürler

Muzaffer

Rüyamda bı bayan karşımda inleyerek ağlıyordu mezarliktaymişız mezarlıkta geziyorum bir adam var mezar taşına 40hıyar yazdırmış