Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mezar üstünde ot görmek

Rüyada mezar üstünde ot görmek

Rüyada mezar üstünde ot görmek ters giden durumların düzeleceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, her daim bereketli işler yapacağına, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, böylece hayatından memnun olacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına işaret eder.

Rüyada mezar üstünde ot gördüyseniz:

  • Toplum veya aile hayatında beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız.

Rüyada mezar üstünde ot görmek duygularının ön plana çıkacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezardan ot toplamak sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine işarettir.

Rüyada mezardan ot yolmak sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, alınganlıkların hasıl olacağına delalet eder.

Rüyada mezarın otlarını temizlemek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarlıktaki otları temizlemek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına,dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, nimet ve berekete ereceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta ot temizlemek istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarda ot görmek destek göreceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada mezarın üstünde yatmak çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.