Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada makyajlı göz görmek

Rüyada makyajlı göz görmek

Rüyada makyajlı göz görmek kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, başka insanları aldatmasına engel olacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine inanılır.

Rüyada makyajlı göz gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınız tavan yapabilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz veya mevcut ilişkiniz kanatlanabilir.

Rüyada makyajlı göz görmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına yorulur.

Rüyada gözleri makyajlı görmek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine işarettir.

Rüyada göz makyajı silmek çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah göz makyajı yapmak eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada gözlerine makyaj yapmak şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine işaret eder.

Rüyada mavi göz makyajı görmek aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, maddi durumunun düzeleceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada göz makyaj yapmak uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, rızkının çeşitleneceğine işaret eder.

Rüyada göz makyajı yaptığını görmek daha geniş rızık elde edeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments