Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kuyuya girdiğini görmek

Rüyada kuyuya girdiğini görmek

Rüyada kuyuya girdiğini görmek keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuyuya girdiğini gördüyseniz:

  • Bırakın işler kendi akışında ilerlesin.

Rüyada kuyuya girdiğini görmek dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuvalet kuyusu kazmak dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, ele geçen paranın daha da artacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kuyuya su doldurmak eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, dolandırılacağına, kendi işinin patronu olunacağına yorulur.

Rüyada kuyuya düşmekten kurtulmak itibarını zedeleyeceğine, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, onlardan fayda göreceğine yorulur.

Rüyada kuyuya dalmak kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine işaret eder.

Rüyada kazılmış kuyu görmek evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuyunun taştığını görmek iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, sorunların tamamen biteceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuyu içinde ateş görmek hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments