Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada koca balık görmek

Rüyada koca balık görmek

Rüyada koca balık görmek görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, variyetini çoğaltacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada koca balık gördüyseniz:

  • Herşeyi kontrol ettikten sonra, gerekirse, kutlama yapabilirsiniz.

Rüyada kocasının balık tuttuğunu görmek maddi konuların çözüme kavuşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına yorulmaktadır.

Rüyada koca balık görmek yeni işlere gireceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına inanılır.

Rüyada başkasının kocasıyla evlenmek alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına alamet eder.

Rüyada kocanın ölmesini görmek düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, ağlayacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada kocasına kavuşmak daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine delalet eder.

Rüyada kocasıyla dans ettiğini görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, kısmetlerin azalacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına işaret eder.

Rüyada kocanı yıkamak yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine rivayet eder.

Rüyada kocasının nişanlandığını görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments