Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kızı ellemek

Rüyada kızı ellemek

Rüyada kızı ellemek iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına alamet eder.

Rüyada kızı ellemek gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi sır olarak saklamanızda fayda var.

Rüyada kıza ellemek ne yöne gideceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına inanılır.

Rüyada kızın memesini ellemek dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine delalet eder.

Rüyada bir kızı ellemek yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılı hallere ve durumlara düşüleceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine delalettir.

Rüyada kızı ellemek çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada ateşi ellemek çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına inanılır.

Rüyada bulut ellemek maddi gücünün katlanacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına delalet eder.

Rüyada yılana ellemek ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, iyiliğe ve güzelliğe alamet eder.

Rüyada böcek ellemek makbul olan mallara kavuşacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments