Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendinin düştüğünü görmek

Rüyada kendinin düştüğünü görmek

Rüyada kendinin düştüğünü görmek kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüyada kendinin düştüğünü gördüyseniz:

  • Pratikte size hiç bir faydası dokunmayacak işlerle ilgilenmeniz nedeniyle gereksiz yere vakit kaybedebilirsiniz.

Rüyada oğlunun balkondan düştüğünü görmek uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini merdivenden düşerken görmek atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçuruma düşmemek kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada elindekileri düşürmek yaşamına renk geleceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına işaret eder.

Rüyada kapının düştüğünü görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, ortak işlere gireceğine, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada terliğini suya düşürmek büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, bir şeyden sorumlu tutulduğuna rivayet etmektedir.

Rüyada bayılıp düştüğünü görmek ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına, yokluğun biteceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşının çatıdan düştüğünü görmek büyük bir aşk yaşayacağına, geri planda kalacağına, başarısının artacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments