Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini bornozlu görmek

Rüyada kendini bornozlu görmek

Rüyada kendini bornozlu görmek sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, problemlere çözüm bulunacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, gayrimenkul işine girileceğine, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, belalardan korunacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, sevineceğine, beklediklerini duyacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada kendini bornozlu gördüyseniz:

  • Yanlış hesaplar ya da farklı konularda farklı yanlışlar yaptığınız kişilere müdahale etmemelisiniz.

Rüyada beyaz bornoz almak maddi imkanlarının çoğalacağına, kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşini bornozlu görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada bornozlu kadın görmek sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz bornozlu görmek kardeşlerin birlikte iş kuracağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada bornoz giyen birini görmek iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, duygusal olarak çok kötü olabileceğine delalet eder.

Rüyada mor bornoz görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını bornozla görmek bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil bornoz görmek bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, saygın biri olacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments