Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kedi yavrusu yemek

Rüyada kedi yavrusu yemek

Rüyada kedi yavrusu yemek başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple rüya sahibinin kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, saygınlığının artacağına, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada kedi yavrusu yemek gördüyseniz:

  • Neyse ki, gerekli kişi ya da kurumlar ihtiyacınız olan yada beklediğiniz adımları atabilirler.

Rüyada yavru kedi yemek günah işlemeyi terk edeceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada yavru kediye yemek vermek güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına işaret eder.

Rüyada kedi yavrusu yemek zor zamanlar geçireceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada yavru siyah beyaz kedi görmek hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu tutmak anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına delalettir.

Rüyada yavru kedi beslediğini görmek elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine inanılır.

Rüyada yavrusunu emziren kedi görmek iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, idealist kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kara kedi yavrusu görmek toparlanacağına, kendine geleceğine, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments