Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kavanoz almak

Rüyada kavanoz almak

Rüyada kavanoz almak bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, çok mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada kavanoz almak gördüyseniz:

  • Kişisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.

Rüyada kavanozda zeytin görmek inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına işarettir.

Rüyada kavanoz içinde kurbağa görmek iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine inanılır.

Rüyada bal kavanozu görmek daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil kavanoz görmek çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine ve sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavanozda turşu görmek ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, işte de mutlu olunacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kavanozda yılan görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, maddi açıdan rahat edileceğine, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kavanoz içinde balık görmek iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, aile hayatına adım atılacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş kavanoz görmek tüm sorunlarının biteceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.