Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kapı önüne çiş yapmak

Rüyada kapı önüne çiş yapmak

Rüyada kapı önüne çiş yapmak bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, zor günlerin uzaklaşacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, hayata karşı bakışının değişeceğine, arkasından iyi konuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapı önüne çiş yapmak gördüyseniz:

  • Sorun yaratan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kapı önüne çiş yapmak keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapının önüne çiş yapmak sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, planlarının işe yarayacağına tabir olunur.

Rüyada kapıya çiş yapmak birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, belaya ve derde düşeceğine, insanların hayır dualarının alınacağına,daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine alamet eder.

Rüyada kapı önüne tuvaletini yapmak hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, yol göstereceğine ve şifa olacağına inanılır.

Rüyada kapı önünde banyo yapmak çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçeye çiş yapmak çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altına çiş yapmak dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakta çiş yapmak çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.