Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kadınsal akıntı görmek

Rüyada kadınsal akıntı görmek

Rüyada kadınsal akıntı görmek kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kazançlı kapıların açılacağına, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, çok büyük paralar kazanacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kadınsal akıntı gördüyseniz:

  • Seçeneklerinizi bilmeniz özel yaşamınızda gerekli değişiklikleri yapmanızı sağlayabilir.

Rüyada kadın akıntısı görmek yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına yorulur.

Rüyada kadının akıntısını görmek insanlara iş öğreteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına tabir olunur.

Rüyada kadınsal akıntı görmek aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, istediği oranda da eğleneceğine işaret eder.

Rüyada kadın akıntısını görmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil akıntı görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine delalettir.

Rüyada akıntılı denizde yüzmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına yorulur.

Rüyada nehirde akıntıya kapılmak neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına alamet eder.

Rüyada siyah akıntı görmek geçim derdine düşeceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, varını yoğunu kaybedeceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.