Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hoşlandığın kişinin sevgilisini görmek

Rüyada hoşlandığın kişinin sevgilisini görmek

Rüyada hoşlandığın kişinin sevgilisini görmek dünya mallarının çoğalacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, çok büyük özgüven kazanacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, sağlığının yerinde kalacağına rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın kişinin sevgilisini gördüyseniz:

  • Belli konularda üzerinize gelen veya sabrınızı sınayan kişiler olabilir.

Rüyada hoşlandığın kişinin sevgilisini görmek işinde herkesten bir adım önde olacağına, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olduğunu görmek tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olmak maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hoşlandığı kişi görmek çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığınız kişiyi görmek hayattan hiç zevk alamaz olacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığın kişiyle el ele tutuşmak müreffeh bir yaşama sahip olacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kişiyle uyumak ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın kişinin evine gitmek verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments