Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hastanenin yandığını görmek

Rüyada hastanenin yandığını görmek

Rüyada hastanenin yandığını görmek eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, evdeki birinin yolculuk yapacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada hastanenin yandığını gördüyseniz:

  • Olaylara gereğinden fazla iyimser yaklaşmanız istediğiniz sonuçları almanızı zorlaştırabilir.

Rüyada hastane yandığını görmek kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine alamet eder.

Rüyada hastanenin yandığını görmek zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, hayallerine kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastaneye yattığını görmek işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, hastalıklarının iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi hastanede görmek insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada doğum hastanesi görmek dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, yeni bir eve sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada hastane hasta görmek verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, bunalacağına, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada hastane ve bebek görmek sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunu hastanede görmek bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, geleceğinin de çok parlak olacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kader

abimin down sendromlu erkek bebeği var. O bebek arabasının içinde arabayı ben itiyorum. Kayalık bir yerdeyiz. Yanimda bebeğin annesi ve teyzeleri var. Kayalıklardan geçerken arabayı tutmakta zorlanıyorum yanimdakilerden yardım istiyorum ama kimse yardım etmiyo bı şey olmaz diyip duruyorlar.devam ediyorum kayalıklardan bebek arabası aşağıya iniyor ucunda da halat bağlıymış. Ben halattan tutuyorum bebek uçurumda arabanın içinde asılı kalıyor tek başıma bebeği yukarı çekiyorum. Bebeğe bişey olmuyo

Kader

Allah razı olsun