Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hamile birini görmek

Rüyada hamile birini görmek

Rüyada hamile birini görmek kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile birini gördüyseniz:

  • Şimdi, yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir veya hayatınıza biraz heyecan getirebilir.

Rüyada hamile yılan görmek alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine işarettir.

Rüyada bir kızın hamile olduğunu görmek çok iyi bir kariyere sahip olacağına, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada hamile kadına elma vermek gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, rahata kavuşmaya delalet etmektedir.

Rüyada sevmediği birini hamile görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, en büyük acılarının dineceğine işarettir.

Rüyada annenizi hamile görmek kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına inanılır.

Rüyada yeğenimi hamile görmek bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada amca kızını hamile görmek neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kendini hamile görmek ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, istenmeyen olaylar yaşanacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments