Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven görmek

Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven görmek

Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven görmek maddi sorumluluklarının artacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, solan yüzünün güleceğine, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, başka işler deneyeceğine rivayet eder.

Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven gördüyseniz:

  • Harcamalarınızın karşılığını istediğiniz şekilde göreceksiniz.

Rüyada gökyüzüne uzanan merdiven görmek tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, fesat ve kötü kimselerden olacağına, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada gökyüzüne merdivenle çıkmak edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, çok büyük bir aşkı, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde merdiven görmek rahat bir hayat yaşayacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzüne çıkan merdiven görmek daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, rahatsızlıkların son bulacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünde kuşların uçtuğunu görmek dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, borçlarını ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada gökyüzünde lamba görmek her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada gökyüzüne yazı yazmak yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, kişinin güzel işler yapacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünde evler görmek sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments