Rüyada gemide görmek

Rüyada gemide görmek hanenizde bolluk olacağına, iyilik ve güzellik bulacağına, bilakis malının çoğalacağına, ekmeğinin de artacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, alım gücünün artacağına delalet etmektedir.

Rüyada gemide gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde konforu arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada gemiyle karaya çıkmak yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, büyük bir maddi kayba uğranacağına alamet eder.

Rüyada gemiyle adaya gitmek çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, hastalıklarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada geminin altında kalmak hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, büyük işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada gemide yemek yemek çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, boş yere korku duyulacağına, başın borçlularla belaya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gemi beklemek ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gemi yandığını görmek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, makamında en yüksek noktaya erişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gemiyi karadan yürütmek kaybettiği şeyi bulmasına, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada gemiden atladığını görmek tabiatı kötü olan kişiye, zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına, umutlarının biteceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top