Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gemi binmek

Rüyada gemi binmek

Rüyada gemi binmek yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, kötü ve zor günler yaşayacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine yorulur.

Rüyada gemi binmek gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin yeterince akıllı olmadığını düşünerek, kendinizi buna göre karşılık vermek, tepki göstermek ya da hareket etmek zorunda hissedebilirsiniz.

Rüyada küçük gemiye binmek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, içinin de rahat edeceğine işarettir.

Rüyada dalgalı denizde gemiye binmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada yüzerek gemiye binmek işinden uzaklaşacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada beyaz bir gemiye binmek maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, güzel günlerin kapıda olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yük gemisine binmek kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına alamet etmektedir.

Rüyada gemiye binmek ve inmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada savaş gemisine binmek yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada büyük bir gemiye binmek içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.