Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evlerin çöktüğünü görmek

Rüyada evlerin çöktüğünü görmek

Rüyada evlerin çöktüğünü görmek bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, elinin de bollaşacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada evlerin çöktüğünü gördüyseniz:

  • Gerçekçi olmayan istekler nedeniyle ani tepkiler verebilirsiniz.

Rüyada dişi ev kedisi görmek kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına yorulur.

Rüyada yeni evlenmiş olmak refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah kedinin eve girdiğini görmek gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada evlenip gerdeğe girdiğini görmek iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bordo ev görmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada evde timsah yavrusu görmek işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine, onların başarıları ile övüneceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada üst kat ev görmek hayat boyu isteklerine ulaşacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine delalet eder.

Rüyada ev temizlik yapmak gönül gözünün açılacağına, önünü açacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments